درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً


 

در دنیای امروز که از آن با عنوان دهکده جهانی یاد می‌شود و زیست جهان‌شهری بر زندگی مردم سایه افکنده است، رسانه‌ها نقش بی‌بدیلی در فضاسازی و مهندسی افکار عمومی مردم دارا هستند از این رو مفهوم قدرت سلطه و هژمونی آن در جهان امروز نه از مسیر سخت‌افزارانه بلکه از طریق مبارزه‌ای بی امان و نرم بر افکار عمومی جهان اعمال می گردد. به عبارت دیگر نظام سلطه هیمنه پوشالی خود را از طریق امپرطوری رسانه ای بر بر این دهکده حاکم نموده و از این رهگذر حاکمیت نیم بند خود را با ایدئولوژی پایان تاریخ بر ذهن خام بشر استوار ساخته است و از ترشح بزاق دهان بردگان مدرن خود ارتزاق می کند.

 

با گذشت ایام و با ظهور انقلاب اسلامی و اعتلای کلمه توحید به رهبری ابرمردی از فراسوی تاریخ، انسان مدرنیته به صلیب کشیده، بار دیگر رایحه حیات طیبه را در دنیای بی‌روح به گوش جان استشمام نمود. و این از اعجاز تاریخی دین اسلام است که اینگونه سلطه حاکمان تاریخ را به چالشی نابرابر دعوت کرده و جوانان اسلام را به باز تولید هویت دینی خود فرا می خواند و ساحت ذهن او را در مقابله با ایدئولوژی های دست ساخته بشر لایروبی می کند.

 

اما در این مسیر سنگلاخ گفتمانی نباید از رسالت تاریخی روحانیت مجاهد که سالهاست علم بصیرت را بر دوش خود می کشند، غافل شد که به فرموده امام امت حاملان امانت وحی و رسالت هسنتد که ارکان عظمت و افتخار انقلاب اسلامی را بر دوش تعهد سرخ و خونین خویش حمل نموده اند و حماسه سازان همیشه جاوید تاریخند که رساله علمیه و عملیه خود را بدم شهادت و مرکب خون نوشته اند و بر منبر هدایت و وعظ و خطابه ناس از شمع حیاتشان گوهر شب چراغ ساخته اند.

 

تردیدی نیست که امروز هم حوزه های علمیه و طلاب متعهد،مهمترین پایگاه در دفاع از اسلام و فرهنگ ناب شیعه در برابر حملات و انحرافات و کجرویها هستند و با توجه به حملات بنیان افکن دشمن بر ذهنهای پاک و زلال جوانان،  این رسالت تاریخی از سوی روحانیت در مواجهه با تارهای عنکبوتی تنیده شده توسط ابلیس غرب به بوته فراموشی سپرده نشده و فرزندان ابوذری حضرت روح الله در مسیر سلف صالح خود در حمایت از بنیادهای دین و در مواجهه با شبهاتی که کانونهای ذهنی مردم بخصوص نسل جوان را نشانه رفته به مبارزه‌ای بی امان با سلاح فکر می‌طلبد و لبه تیز استدلال و عقلانیت قلم را به سویشان نشانه می‌رود تا در این معبر گفتمانی زبان اصیل دین را برای آشنایی نسل جدید و جوان که نشانه و هدف دشمن است باز تولید نماید.

 

پایگاه اطلاع رسانی پیامبرأعظم (صلی الله علیه و آله)

مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب با این فرض که برای انتقال مفاهیم والای دین و ارتباط مستمر با نسل جوان نیاز به حضور مجازی در فضای اینترنت دارد، پایگاه اطلاع‌رسانی پیامبر اعظم(صلي الله عليه و آله) را طراحی نمود  تا در راستای تکلیف انقلابی که بر عهده دارد فعالیت رسمی خود را در حوزه تبیین مسائل دینی و اخلاقی آغاز نموده و سعی دارد که چراغ سویی در میان رسانه های کشور برای رهنمون کردن مخاطبان به سمت و سوی مسیر اصیل دین و انقلاب اسلامی و خواسته های مقام معظم رهبری باشد. بدیهی است که در این مسیر جناحی نبودن و عدم وابستگی به خطوط طراحی شده توسط احزاب سیاسی یکی از مهمترین دغدغه‌های گردانندگان این سایت دینی خواهد بود. اما در عین حال با توجه به عینیت دین و سیاست تمام همت خود را در  دفاع از حقوق حقه امت مسلمان ایران با استناد به اندیشه های ناب اسلامی،بسط و گسترش تفکر و گفتمان انقلاب و دفاع از حریم ولایت مطلقه فقیه مشی و مرام خود قرار خواهد داد.

 

تایار که را خواهد و میلش به که باشد.

مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب

 

 

طراح سایت پیامبر اعظم (ص): قالب های حرفه ای نقاش

 

  • آخرين عناوين

  • پربازديدها

  • آرشيو

بازدید امروز:1033

بازدید دیروز: 1785

بازدید کل: 8438278

حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب می باشد.