برنامه ريزي بزرگداشت حماسه 9 دي در تکاب

با حضور داعی فرماندار تکاب و جمعی از روسای ادارات این شهرستان جلسه برنامه ریزی سالروز حماسه ۹ دی در محل اطاق جلسه فرمانداری برگزار شد.
با حضور داعی فرماندار تکاب و جمعی از روسای ادارات این شهرستان جلسه برنامه ریزی سالروز حماسه ۹ دی در محل اطاق جلسه فرمانداری برگزار شد. 
 
 
در این جلسه داعی فرماندار گفت: فتنه گران می‌خواستند با عنوان کردن تقلب و تخلف در انتخابات و اتهام زدن به دولت کشور را در آشوب فکری نگه دارند اما در ‌‌نهایت خودشان با قانون گریزی و حمله به مقدسات دینی ماهیت حقیقی خود را آشکار کردند و ملت نیز که از این رفتار آن‌ها خسته شده بودند، باقیام خودشان در ۹ دی با هوشیاری و بصیرت مشت محکمی بر دهان فتنه گران زدند. 
 
 
فرماندار با بیان اینکه اگر آگاهی و بصیرت در جامعه نباشد انسان دچار چه مشکلاتی می‌شود تاریخ انقلاب شکوه‌مند اسلامی را سراسر حماسه دانست و افزود: هر‌گاه مردم در صحنه حضور یافته فتنه‌ها را خاموش و دشمنان را مایوس کرده‌اند. 
 
 
برگزاری نمایشگاه، مسابقات مختلف فرهنگی، ورزشی و هنری، همایش مردمی روز ۹ دی، جلسات پرسش و پاسخ دانشجویی و دانش آموزی، کارگاه آموزشی مقابله با جنگ نرم از جمله تصمیماتی بود که در گرامیداشت این روز در جلسه مصوب شد. 
 
 
در این جلسه حاضرین نقطه نظرات خود را در برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم روز نهم دیماه اعلام نمودند.
 
منبع: آوای تکاب
7 دی 1392
تعداد بازدید:  1972 مرتبه

نظرات کاربران

این مطلب فاقد نظر می باشد.

  • آخرين عناوين

  • پربازديدها

  • آرشيو

بازدید امروز:87

بازدید دیروز: 913

بازدید کل: 8391924

حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب می باشد.