بیانیه مجمع طلاب تکاب در خصوص هتاکی به خانواده شهدا

شهداشرمنده ایم. پدر و مادر شهید شرمنده ایم. فرزندان یتیم شهدا شرمنده ایم. شرمنده ایم....

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ(سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۶۹)

حضرت روح الله که رضوان خدا بر او باد، خانواده‌های محترم شهدا را چشم و چراغ این ملت می داند و خطاب به آنان می فرماید: نور چشمان عزیزم، فرزندان شهدا، جانبازان، اسرا و مفقودین من به شما سلام و درود می‌فرستم و به وجود شما مباهات و افتخار می‌کنم و چه افتخاری بالاتر از اینکه ما در تداوم انقلاب‌مان ذخیره‌های عظیمی همچون شما عزیزان را داریم.

 

ایشان در مورد خانواده‌های محترم شهداخطاب به  مسئولین می فرماید: باید رسیدگى کامل به خاندان شهدا به نحو احسن و با مراعات احترام آنان بشود.اینان بر ما و ملت شریف حق بسیار بزرگی دارند‌ و اگر معلوم شود که کسانی در بعضی از ادارات و وزارتخانه‏‌ها برای اجرای امور شهدا و خانوادۀ آن‌ها اشکال‏‌تراشی می‌‏کنند، بعنوان ضد انقلاب باید مورد تعقیب واقع شوند.

 

علی رغم این همه تاکید حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالح او امام خامنه ای(مد ظله العالی)برخی فکرهای آلوده که گنجایش آرمانهای شهیدان در راه حق را ندارند، امتی ولایت مدار را داغدار نمودند. گویا تاریخ در سرنوشت نامختوم خود، غربت و مظلومیت را بر پیشانی شهیدان مهر نموده تا اینگونه تازه به دوران رسیده ها با اسب کینه بر جنازه های پاره پاره آنان بتازند و بر دل داغدار خانواده های آنان زخمی تازه بزنند.

 

آنهایی که امروز در طلیعه فجر خونین انقلاب باید پاسخگوی کم کاری های خود در خصوص ساخت مسکن مهر، بیمارستان ناتمام و بیکاری جوانان شهر باشند و این که بگویند که برای زدون غبار فقر و نداری از چهره شهر چه کاری انجام داده اند، سر از توهین به خانواده شهدا در آورده اند و به خیال خام خود وجود اندک سهمیه ای برای فرزندان شهدا که داغ نبود پدر را تحمل می نمایند خیانت دانسته اند، باید بدانند که خیانت این نیست که به پاس جوانمردی شهدا از خانواده هایشان تجلیل شودچراکه در همه جای دنیا از قهرمانان و جان برکفانشان تجلیل می کنند؛ بلکه خیانت، حضور به ظاهر دین مدارانی است که در لباس تزویر و ریا از نردبان شهدا خود را بالا برده اند و به ناحق بر پست های مدیریتی تکیه زده اند و از سیلاب خون مجاهدان در راه حق، ریسمان دنیایی برای خود ساخته اند و با پیله وهم و خیال بر دوش به حیات حلزونی دل خوش کرده اند.

 

اما اینان باید بدانند که هنوز فرزندان روح الله  و دلداده گان سیدعلی در این شهر ولایت مدار زنده اند و نخواهند گذاشت که زمانه بر همین منوال بگذرد. اینان بدانند که نمی شود راست راست در شهر ولایت که هنوز بوی شهادت در کوچه های آن به مشام می رسد قدم زد اما بر خلاف آرمانهای الهی شهدا خیال بافی کرد. صداقت در سینه هایی نهفته  است که در پای ارزشهای دین جلوه نمایی کند. مبادا که ریاست لا دوام چند روزه باعث شود که وفا ی به مجاهدان الهی فراموش شود. پس برادرانه می گوییم که وفا داشته باشید و تا دستتان به پست و مقامی بند می شود دیگر آن خلسه های مجاهدانه هورالهویزه، آن سرماهای استخوان سوز کردستان وآن رازونیازهای شبهای خونین شط العرب را از یاد نبرید.

 

مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب مقیم حوزه علمیه مبارکه قم، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و ارج نهادن به آن همه ایثار و از خود گذشتگی خانواده معظم شهدا، به نوبه خود از این عزیزان عذر خواهی می نماید و به استاندار محترم استان آذربایجان غربی  اعلام می دارد که شهر شهید پرور و انقلابی تکاب محل امنی برای هتاکان به خانواده شهدا نخواهد بود از این رو درخواست می شود که اقدام عاجل و انقلابی در این خصوص انجام پذیرد.

مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب 

 

 

 

16 بهمن 1393
تعداد بازدید:  2093 مرتبه

نظرات کاربران

ظریف در ساعت 19:54:48  تاریخ   7 اسفند 1393  گفته:     

جناب ص به نظر کسی تهمتی نزده

و اگر حرفی هم نقل شده توسط دلسوزان و یا فرزندان شهدا بوده که یقینا شما ایشان را اوباش نمی دانید...

تا آن جایی که ذهن یاری می کند اوباش دوستدار شهدا و یادگاران شهدا نبوده و حتی دوستدار مسئولان نظام حتی در حد فرماندار تکاب هم نبوده و نیستند مگر این که شما نیز به مانند برخی علاقمندان راه شهدا را اوباش بنامید...

گفتار فرماندار تکاب هم به حدی بوده که از بحث تهمت خارج باشد و خود فرماندار هم گفتند منظورشان این نبوده!

یعنی حرفی زده شده اما به نظر فرماندار حرف ها مفاهیم خود را از دست داده اند یا مردم ارزش های خود را فراموش کرده اند

 

0
14

ص در ساعت 21:50:25  تاریخ   6 اسفند 1393  گفته:     

جناب گرداننده سایت ایا با حرف چند عده اوباش می شودتهمت زد شما خود که به احکام دین واقفید شنیدنکی بود مانند دیدن

 

15
0

شرمنده شهدا در ساعت 20:9:50  تاریخ   4 اسفند 1393  گفته:     

دقت کردید این چند مدته کارش شده سرکشی به خانواده شهدا؟

حرفی که گفته بود به هر دلیل بوده بااین کاراش خدای عزیز از سر تقصیراتش بگذره که خدا بخشنده است.

ولی بهترین احترام استعفاست تا این بازدیدها هم به عنوان نمایش و ادابازی قلمداد نشه

 

0
13

مهدی در ساعت 18:18:47  تاریخ   22 بهمن 1393  گفته:     

بسم رب شهدا و الصدیقین

تا حصول اخراج فرماندار تکاب بر مواضعمان پا فشاری خواهیم کرد...

 

1
18

مهدی در ساعت 17:1:4  تاریخ   19 بهمن 1393  گفته:     

به همشهریانم وجوانان شهرم توصیه میکنم قدری روی شهداواهدافشان فکرکنیم که چه کردندوخانواده هایشانچه سختیها راتحمل کردندکه امروز دشمن کینه توزهنوزبه فکرانتقام گرفتن است

 

2
18

علی  در ساعت 16:58:32  تاریخ   19 بهمن 1393  گفته:     

انشاا..روز22بهمن مردم تکاب یکدست جواب این ضدانقلاب وهمفکران او راخواهند دادچراکه درست درایام گرامیداشت انقلاب اسلامی که چشم دنیا به آن معطوف است به مهمترین ارزشها توهین میکنندلذا خواهیم آمد تابامشتان گره کرده راه رابرایشان نشان دهیم

 

1
15

باشهدا  در ساعت 2:23:0  تاریخ   17 بهمن 1393  گفته:     

باید استعفاء بده ....وباید با قدرت برخورد شود ..

عذر خواهی قبول نیست ...

 

1
59

برادر شهید  در ساعت 2:2:37  تاریخ   17 بهمن 1393  گفته:     

باسلام خدمت عزیزان ودوستان

بیانیه ای در خور شان منتشر کرده اید ..ممنون ..

در ضمن باید پیگیری بشه حتما رفتاری در شان این گونه افراد فریب خورده داده بشه که دیگر همچین اتفاقی رخ ندهد ..

 

1
80

مهدی در ساعت 17:10:7  تاریخ   16 بهمن 1393  گفته:     

همیشه به مجمع طلاب شهرم افتخار می کنم که هرجانیاز به دفاع از آرمانهای انقلاب وشهیدان است به صحنه می آیند .همه مردم می دانند که اینان کفی روی آبندوافکارپلید را به گورخواهند برد.

 

2
61
  • آخرين عناوين

  • پربازديدها

  • آرشيو

بازدید امروز:2535

بازدید دیروز: 3155

بازدید کل: 8157346

حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب می باشد.