حضور حداکثری در انتخابات مانع نفوذ دشمنان

امام جمعه تکاب گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری مانع از نفوذ دشمنان نظام خواهد شد.
حجت الاسلام عبدالله محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان تکاب با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت انتخابات و لزوم هوشیاری مردم و مسئولان افزود: انتخابات اسفندماه عرصه بسیار حساسی است که باید با هوشیاری و عمل به توصیه های رهبر انقلاب سدی عظیم در برابر نفوذ دشمنان ایجاد کرد.
 
وی با بیان اینکه حفظ امانت و رعایت حق الناس مسئله مهمی است که باید در انتخابات آینده مورد توجه قرار گیرد، اظهار کرد: انتخابات هفتم اسفندماه نعمتی است که با حضور حداکثری مردم موجب تقویت اتحاد و انسجام ملی و اثبات ایستادگی مردم در برابر دشمنان نظام می شود.
 
امام جمعه تکاب همچنین با اشاره به شهادت شیخ نمر از رهبران شیعیان عربستان، این اقدام دولت سعودی را عملی جنایتکارانه عنوان کرد و گفت: با شهادت شیخ نمر راه سقوط دولت سعودی هموارتر شد.
 
حجت الاسلام محمدی اضافه کرد: عربستان سعودی با به شهادت رساندن این روحانی، خوی ظالمانه و جنایتکارانه خود را آشکار کرد.
 
وی افزود: دولت سعودی باید از سرنوشت دیکتاتورهایی مانند صدام عبرت گرفته و به سرکوب و اعدام شیعیان پایان دهد.
 
وی همچنین در خصوص حمله به سفارت عربستان نیز با اعلام محکومیت این اقدام گفت: حمله به سفارت عربستان اقدام مناسبی نبود که مسئولان باید با عاملان آن برخورد کنند.
 
منبع: ایرنا
20 دی 1394
تعداد بازدید:  1482 مرتبه

نظرات کاربران

این مطلب فاقد نظر می باشد.

  • آخرين عناوين

  • پربازديدها

  • آرشيو

بازدید امروز:1354

بازدید دیروز: 3319

بازدید کل: 7620996

حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب می باشد.