پیام تبریک مجمع طلاب به منتخبین مجلس

توفیقاتتان را از خداوند متعال طلب می کنیم و امید است که هر دو بزرگوار با نصب العین قرار دادن فرامین امام(ره) و مقام عظمای ولایت در تحقق آرمانهای عدالت خواهانه قدم های موثری در زدودن محرومیت از چهره منطقه و مخصوصاً شهر تکاب بردارند.

بسم الله الرحمن الرحیم

از آغاز انقلاب تاکنون، یکی از اهداف شوم و پلیدی که همواره مورد توجه استکبار جهانی و نوکران خارجی و داخلی آنان بوده است دور کردن مردم ازصحنه های انقلاب و گسستن پیوندهای پولادین آنان با آرمان های اجتماعی – سیاسی اسلام می باشد؛ که در راه تحقق آن به انواع حیله ها و ترفندهای گوناگون متوسل شده اند؛ و بحمدالله تاکنون ملت پیروز و سرافراز ایران با نمایش قدرت عظیم خود در حوادث گوناگون انقلاب، دشمنان را  سرشکسته نموده و نشان داده اند که از دریای خروشان وحدت و انسجام آنان چیزی کم نشده و نخواهد شد. و دشمنان ان شاءالله تا ابد حسرت گسستن اتحاد مقدس مردم ما را به گورخواهند برد.

 

بار دیگر دست تقدیر الهی از آستین امتی خداجو بیرون آمد و صحنه ای شگفت ساز در تاریخ انتخابات کشور عزیز ایران رقم زد و نمایشی از اتحاد و انسجام در دفاع از آرمان های مترقی ولایت را به رخ جهانیان کشید.

 

مجمع طلاب و فضلای تکاب مقیم حوزه علمیه قم، ضمن ارج نهادن به این حماسه و شور انقلابی و تقدیر و تشکر ویژه از حضور مردم عزیز شهرهای تکاب، شاهین دژ و میاندوآب در پای صندوق های رای؛ تبریک صمیمانه خود را به منتخبین این دوره جناب آقای دکتر همایون هاشمی و جناب آقای دکتر جهانبخش محبی نیا اعلام می دارد.

 

نمایندگان عزیز و منتخبین حوزه انتخابیه تکاب، شاهین دژ و میاندوآب؛ خداوند فرصتی در اختیارتان قرار داده تا به مردمی خدمت کنید که دِین خود را در روزهای سخت انقلاب و در عرصه های مختلف از هشت سال دفاع مقدس گرفته تا حضور در پای صندوق­های رای به خوبی ادا کرده­اند؛ این فرصتی است که در اختیار هر کسی قرار نمی گیرد که باید آن را غنیمت شمارید و به فرموده امام راحل، رسالت خطیر خود را احساس کنید؛ آنجا که فرمود:

 

«انشاءالله نمایندگان محترم مجلس سنگینی بار مسؤولیت و رسالت خود را در این امر خطیر احساس کرده و می کنند و به خوبی دریافته اند که نظام و مردم از آنان چه انتظاری دارند، که باید گفت مجموعه خواسته ها و انتظارات اسلامی مردم از مجلس رفع گرفتاری ها و محرومیت ها و دگرگونی در نظام پر پیچ و خم اداری کشور، از انتظارات به حقی است که باید آنها را جدی گرفت . و نمایندگان محترم مجلس قبل از پرداختن به لوایح و تبصره ها و مواد غیر ضروری به فکر مسائل اصلی و کلیدی کشور باشند و بر اساس اسلام عزیز در کمیسیون ها با طرح قوانین و لوایح به سمتی حرکت کنند که مشکلات اساسی مرتفع و سیاستهای زیربنایی کشور در امور فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در راستای کمک به محرومین و رفع استضعاف مدون و به مورد اجرا در آید.»

 

مقام معظم رهبری هم فرمودند: مجلس جایگاه بسیار مهمّی است؛ خانه‌ ملت است؛ تجلّی گاه عزّت ملی ماست؛ می‌تواند عزّت اسلامی و عزّت ملی ما را به دنیا نشان دهد؛ تأمین‌کننده‌ منافع عمومی است. با قوانین مجلس است که مسؤولان می‌توانند حرکت کنند و پیش بروند. مجلس می‌تواند حافظ امنیت ملی باشد؛ می‌تواند سدّ مستحکمی در برابر تعرّض دشمنان و طمع‌ورزی بیگانگان باشد.

 

ضمن دعا برای سلامتی همه خدمتگزاران مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، توفیقاتتان را از خداوند متعال طلب می کنیم و امید است که هر دو بزرگوار با نصب العین قرار دادن فرامین امام(ره) و مقام عظمای ولایت در تحقق آرمانهای عدالت خواهانه قدم های موثری در زدودن محرومیت از چهره منطقه و مخصوصاً شهر تکاب بردارند. 

 

مجمع طلاب و فضلای تکاب مقیم حوزه علمیه قم

20 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید:  2079 مرتبه

نظرات کاربران

کاربر مهمان در ساعت 18:8:48  تاریخ   21 اردیبهشت 1395  گفته:     

سلام

منم به نوبه خود این انتخاب رو به مردم بزرگ تکاب تبریک می گم .انشاالله منتخبین مردم باتامل وهمفکری با علما وفرهیختگان شهر در زدودن فقر از چهره این شهر بیشتر موفق باشند.. با تشکر..

 

1
54

مهدی در ساعت 11:24:27  تاریخ   21 اردیبهشت 1395  گفته:     

امیدوارم حداقل با انتخاب یه تکابی جاده های فاقد آسفالت سالم تکاب درست بشن و بشه دو تا جاده سالم تو تکاب دید

 

1
49

کاربر مهمان در ساعت 19:36:5  تاریخ   20 اردیبهشت 1395  گفته:     

سلام با تشکر از علما وفضلا شهر تکاب غیور و باعزت...

 

1
68
  • آخرين عناوين

  • پربازديدها

  • آرشيو

بازدید امروز:91

بازدید دیروز: 1528

بازدید کل: 8351137

حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب می باشد.