عقب نشینی از اجرای عدالت علوی دلیل بسیاری از مشکلات

امام جمعه تکاب گفت: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی باید در راستای تحقق عدالت در جامعه گام بردارند.
حجت الاسلام و المسلمین محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان تکاب با اشاره به فرارسیدن ایام شهادت حضرت امیرالمومنین امام علی(ع) و گرامیداشت هفته قوه قضائیه اظهار کرد: بنابر فرمایش مقام معظم رهبری عدالت مساله ای است که نباید رعایت کردن آن هیچ گاه در جامعه اسلامی فراموش شود.امام جمعه تکاب: مسئولان برای تحقق عدالت در جامعه گام بردارند
 
وی بیان کرد: مسئولان و مدیران باید همواره برای تحقق عدالت در جامعه تلاش کنند و در این راستا وظیفه مسئولان نظارتی بسیار سنگین است.
 
وی با بیان اینکه مسئولان نظارتی کشور باید امور خود را بر اساس تحقق عدالت انجام دهند، گفت: بسیاری از مشکلات موجود در کشور به علت عقب نشینی از اجرای عدالت علوی به وجود آمده است.
 
حجت الاسلام محمدی ادامه داد: بر اساس آموزه های دینی و فرامین مقام معظم رهبری، یک جامعه اسلامی باید بر اساس عدالت علوی اداره شود.
 
امام جمعه تکاب همچنین با اشاره به جنایات حاکمان رژیم بحرین گفت: مردم مظلوم این کشور شجاعانه علی زورگویی حاکمان مبارزه می کنند تا آن کشور را به آغوش امت اسلامی باز گردانند.
 
وی همچنین با اشاره به فرارسیدن شب های قدر گفت: باید از شب های قدر و فضایل بی شمار آن بهره گرفته و در راه اعتلای خود و جامعه گام برداشت.
 
منبع: ایرنا
6 تیر 1395
تعداد بازدید:  1927 مرتبه

نظرات کاربران

این مطلب فاقد نظر می باشد.

  • آخرين عناوين

  • پربازديدها

  • آرشيو

بازدید امروز:1137

بازدید دیروز: 1154

بازدید کل: 8390871

حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب می باشد.