نبایداتحاد و یکپارچگی مردم آسیب ببیند

حجت الاسلام برادری: دشمنان از ابتدای انقلاب تاکنون به دشمنی با ملت ایران پرداخته اند اما هربار اتحاد ملت و پویایی نظام را دیده اند، تلاش خود برای تفرقه افکنی در کشور را بیشتر کرده اند.

حجت الاسلام عیسی برادری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان تکاب با گرامیداشت ایام مبارک ماه رجب و با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: نامزدهای انتخابات،در ایام تبلیغات، نقاط مثبت و قوت خود را تبلیغ کرده و در مقابل رقبای خود فقط به نقدهای منصفانه بدون توهین و تحقیر بپردازند.

تصویر خبر


وی با اشاره به لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات اردیبهشت ماه آینده اظهار کرد: نباید به خاطر انتخابات، اتحاد و یکپارچگی مردم آسیب ببیند چراکه این همبستگی و وحدت، ملت ایران را به ید واحده در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب تبدیل کرده است.


وی ادامه داد: در شهرهای کوچک مانند تکاب نیز نباید به بهانه انتخابات شوراها و با تحریک مسائل قومیتی و مذهبی به اتحاد مردم خدشه وارد شود و تبلیغات انتخابات شوراهای شهر و روستا بدون تعرض به قومیت ها انجام شود.


وی افزود: برگزاری هرساله انتخابات در کشور برکت و نعمت نظام جمهوری اسلامی ایران است و باید با مشارکت حداکثری و رقابت سالم قدر این نعمت بزرگ را بدانیم.


امام جمعه تکاب با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان ارتش گفت: دشمنان از ابتدای انقلاب تاکنون به دشمنی با ملت ایران پرداخته اند اما هربار اتحاد ملت و پویایی نظام را دیده اند، تلاش خود برای تفرقه افکنی در کشور را بیشتر کرده اند.


حجت الاسلام برادری اضافه کرد: مردم آگاه و هوشیار ایران اسلامی بارها ثابت کرده اند که صاحبان اصلی انقلاب و همچنان پشتیبان ولایت فقیه هستند.


وی افزود: با این اتحاد و یکپارچگی، هیچ قدرتی نمی تواند ملت ایران را از نظام و ولایت فقیه جدا کند.

28 فروردین 1396
تعداد بازدید:  1051 مرتبه

نظرات کاربران

این مطلب فاقد نظر می باشد.

  • آخرين عناوين

  • پربازديدها

  • آرشيو

بازدید امروز:2652

بازدید دیروز: 2332

بازدید کل: 8049076

حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب می باشد.