تثبیت استقلال، آزادی و حاکمیت

نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم با شرکت در انتخابات بار دیگر استقلال، آزادی و حاکمیت خود را تثبیت کردند.

حجت‌الاسلام روح‌الله بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر مبنای دو اصل جمهوری و اسلامی بودن شکل گرفته است، اظهار داشت: مشروعیت نظام به این دو اصل بستگی دارد.

 

بیگی به ضرورت شرکت در انتخابات اشاره کرد و گفت: ملت ایران برای به دست آوردن استقلال و آزادی جنگیده است و با دادن هزاران شهید حق حاکمیت خود را در کشور برقرار کرده است.

 

وی افزود: مبارزه اصلی ملت ایران برای حفظ و نگهداری دستاوردهایی است که برای رسیدن به آن دشواری‌های زیادی را تحمل کرده است.

 

بیگی بر لزوم حفظ و نگهداری استقلال و آزادی کشور تاکید کرد و اظهار داشت: شرکت در انتخابات در شرایط حساس کنونی یک ضرورت است که به خوبی توسط مردم درک شد و مردم با شرکت در انتخابات بار دیگر حمایت خود از نظام  را ثابت کردند.

 

نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم با شرکت در انتخابات بار دیگر استقلال، آزادی و حاکمیت خود را تثبیت کردند.

 

وی ادامه داد: انتخابات محک حضور مردمی است که برای دستیابی به آزادی و حاکمیت، سال‌ها تلاش کرده‌اند و توانسته‌اند با وجود همه سختی‌ها آن را حفظ کنند.

 

بیگی با اشاره به آیات و روایات مختلف بر اهمیت مشورت تاکید کرد و یادآور شد: مؤمنان و حاکم اسلامی در مسائل سیاسی و اداره جامعه موظف به رعایت اصل شورا هستند.

منبع: آوای تکاب

26 خرداد 1392
تعداد بازدید:  1675 مرتبه

نظرات کاربران

این مطلب فاقد نظر می باشد.

  • آخرين عناوين

  • پربازديدها

  • آرشيو

بازدید امروز:241

بازدید دیروز: 1081

بازدید کل: 7999603

حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب می باشد.