سفارش به عمل کردن دستورات و فرامین کتاب آسمانی قرآن

با تأسّی به الفاظ کتاب آسمانی ، جامعه قرانی ، اسلامی و معنوی در مسأله انتخابات باید بیشتر کار کنند

جامعه قرانی باید در صحنه بوده و عامل به دستورات قرآنی در این زمینه ها باشد

حجت الاسلام و المسلمین برادری در مراسم انس با قرآن به مناسبت هفته قرآن ، عترت و نماز که در سالن اجتماعات معلم شهرستان تکاب  برگزار گردید فرمودند:

شهرستان تکاب دارای استعدادهای بالفعل و بالقوه قرانی می باشد تقویت کلاس های قرآنی و دارالقرآن ها در اولویت کارهایمان باید باشد

حجت الاسلام برادری در ادامه فرمودند:با تأسّی به الفاظ کتاب آسمانی ، جامعه قرانی ، اسلامی و معنوی در مسأله انتخابات باید بیشتر کار کنیم. بعضی ها چنان چه در سال های قبل مشاهده شده با بد اخلاقی ، تزریق  پول های کثیف ، تخریب ها و گاها اهانت ها وارد صحنه میشوند که باید هوشیار بود جلوی این کارها را گرفت.

ایشان ادامه دادند : جامعه قرانی باید در صحنه بوده و عامل به دستورات قرآنی در این زمینه ها باشد ، توصیه جامعه قرآنی و مومنین به کاندیداهای مجلس شورای اسلامی این است که هر چه میتوانند نسبت به اتحاد و شرکت حداکثرمردم تلاش کنند و از بداخلاقی انتخاباتی بدور باشند  از قرآن و فرامین قرآنی فاصله نگیرند دشمن ایران اسلامی که بدنبال مایوس کردن مردم ایران میباشد ما میتوانیم با امید به بهتر شدن وضعیت موجود از لحاظ معیشتی همه را تشویق کنیم که به کوری دشمنان حضور پررنگ تری در این صحنه ها داشته باشیم. و إن شاءالله انتخاباتی پرشور و حضورحداکثری داشته باشیم.

http://payambar-azam.com/article.aspx?nid=6915

 

 

28 آذر 1398
تعداد بازدید:  216 مرتبه

نظرات کاربران

این مطلب فاقد نظر می باشد.

  • آخرين عناوين

  • پربازديدها

  • آرشيو

بازدید امروز:556

بازدید دیروز: 1392

بازدید کل: 8448886

حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب می باشد.