راه اندازی مجدد سایت پیامبر أعظم (ص)

پایگاه اطلاع رسانی پیامبر أعظم (ص) که به دلیل اختلال ایجاد شده از طرف شرکت ارائه دهنده خدمات هاست (آریانیک) از دسترس خارج شده بود بار دیگر راه­اندازی شد.

امام خامنه ای:

«هر كس به قدر توانايى خود در سرتاسر دنياى اسلام وظيفه‌اى دارد و بايد نقشى ايفا كند. امروز دنيا، دنياى رسانه‌ها و تبليغ و تبيين است».

 

مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب از سال 1391 حضور جدی خود در فضای مجازی را با راه­اندازی پایگاه اطلاع­رسانی پیامبر أعظم (صلی الله علیه و آله) به آدرس اینترنتی www.payambar-azam.com شروع کرد. این پایگاه با رسالت تبیین و ترویج معارف دینی، و ارتقاء آگاهی­های مذهبی، فرهنگی و اجتماعی همشهریان عزیز، در بخش­های مختلف اخلاقی، اعتقادی، فرهنگی و اجتماعی، فعالیت خود را آغاز کرد اما متاسفانه چند مدت پیش شرکت ارائه دهنده خدمات هاست (آریانیک) با بهانه­ای واهی سایت را مسدود کرد که به دلیل عدم ارائه خدمات مناسب آن شرکت، تصمیم به استفاده از خدمات شرکت دیگری گرفته شد.

 

با عنایت خداوند متعال، برنامه انتقال و راه اندازی مجدد سایت به اتمام رسیده و بار دیگر در خدمت همشهریان عزیز خود خواهیم بود. ضمن عذرخواهی از این وقفه طولانی و طلب دعای خیر از همشهریان محترم به ويژه نخبگان، علما و دانشگاهيان؛ درخواست می­نمائیم که با ارائه پیشنهادات و انتقادات خود، ما را در این راه همراهی نموده؛ و آثار و نوشته­های خود (مقالات دینی، اجتماعی و فرهنگی، خاطرات، قطعه ادبی ، شعر، داستان، عکس و ...) را جهت انتشار در پایگاه اطلاع­رسانی پیامبر أعظم (صلی الله علیه و آله)به آدرس t.0482@yahoo.com ارسال نمائید.

28 آبان 1392
تعداد بازدید:  1675 مرتبه

نظرات کاربران

این مطلب فاقد نظر می باشد.

  • آخرين عناوين

  • پربازديدها

  • آرشيو

بازدید امروز:1580

بازدید دیروز: 3506

بازدید کل: 7633290

حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب می باشد.